ÜKS HEA TEGU IGA PÄEV

ÜKS HEA TEGU IGA PÄEV

Sattusin läbi facebooki reklaami täiesti juhuslikult Tegude Kalender kodulehele ja mulle hakkas nende idee meeldima. Kalender, kuhu on iga päeva juurde kirjutatud üks tegevus, mis peaks tegema kas enda või kellegi teise päeva paremaks. Lihtne ja geniaalne.

Jah, me oleme ju kõik näinud neid motiveerivaid lavastusi, kuidas ühest heateost saab alguse jada, mille tulemusena on lõpuks kõik inimesed head ja õnnelikud ning Antarktika jää lõpetab sulamise. Eksole🙂 See emotsioon on aga hetkeks ning ega ju pidevalt ei mõtle, et “peaks nüüd midagi head tegema”. Selles mõttes on hea mõte, kui on seinal või laual kalender, mis seda meelde tuletab. Veel parem kui mobiiliäpp, sest et mobiilis on niikuinii kogu elu ja kalender ka olemas – miks ei võiks sealt väike meeldetuletus tulla? “Mine kinno”, “Vii varjupaiga koer jalutama”, “helista vanaemale”, “kiida meest”…

Harjumused pidid tekkima pärast 21.päeva. Ehk et kui kuu aega “plaani järgida”, siis peaksid toredad ja head teod juba iseenesest välja tulema. Mitte, et muud tegevused head ei oleks, lihtsalt see väike ekstra veel..

Igatahes mulle idee meeldib. Mõtlen veidi, kas hakkan tegema teiste ettekirjutatud häid tegusid või ehk on mul endal piisavalt ettekujutlusvõimet, et päris oma heade tegude kalender teha. Sest et 2016 tuleb ju üks paganama hea aasta!🙂

Millised emotsioone on kalender sinus tekitanud? Jaga oma mõtteid kasutades #tegudekalender Facebookis, Instagramis või oma blogis. Saada meile ka link, et teaksime!

Allikas: https://parimelu.wordpress.com/2015/12/11/uks-hea-tegu-iga-paev/

 

Toeta Tegude Kalender 2017 valmimist Hooandjas.

 

ANNA HOOGU
Kommentaarid puuduvad

Vabandame, kommentaar vorm on suletud.