Pood

2019 aasta kalendrid on valmis. Tutvu valikuga ja eeltelli uus kalender täna! Tutvu valikuga
Tee oma tellimus 14 tunni jooksul ja tellimus jõuab kohale homme! Telli kohe

Happy Calendar planner 2019 I will travel

15.00

A5 suuruses märkmikusse saab panna kirja ja jälgida oma igapäevaseid tegemisi. Märkmikus on ruumi oma nädalasta ülesannete kirja panemiseks. Lisaks tagasivaatlikud lehed enda edukuse analüüsimiseks. Idealne kingitus jõuludeks.

Alusta õnneliku ja seiklusrikka eluga. See on esimene Happy Calendar planner/märkmik. Nagu nimi ka ütleb, meie eesmärk on sind muuta õnnelikumaks. Oleme proovinud erinevaid meetodeid ja avastanud, et inimesed on õnnelikumad, kui nad fokuseerivad õigetele asjadele ja näevad head igas päevas.

Kuidas see töötab?

Kõigepealt sa vaatad endasse ja märgid ülesse asjad, mis sind teevad õnnelikuks ja mis mitte. Siis on aeg vaadata tuleviku ja unistada. Kuidas näeb välja sinu elu 10 aasta pärast? Nüüd on aeg üles kirjutada uue aasta eesmärgid ja valdkonnad sinu elus, mida tahad parandada.

Märkmiku igal kuul märgi üles oma kuu eesmärgid ja kõige olulisemad üritused. Iga kuu juures on ka tagasivaate osa, kus saad oma möödunud kuule hinnangu anda.

Igale päevale on lisatud väikesed teod, mis muudavad sinu ja lähedaste päeva õnnelikumaks – naerata, kallista või ütle kassapidajale aitäh. Nagu igas Tegude Kalendris.

Iga nädala alguses kirjuta üles, mida sa soovid sellel nädalal saavutada. Määra prioriteedid ja alusta kõige olulisemast.

Võta vastu õnnelik aasta!

Planner on inglise keeles