Omanäoline lauakalender ettevõtte kingitusteks

Omanäoline lauakalender ettevõtte kingitusteks

Ettevõtete juhtidele on alati enne jõule paras peavalu, kuidas sel aastal eristuda ja teha jõulukink, mis ka meelde jääb? Alati saab minna lihtsama vastupanu teed ja tellida midagi ära, peaasi, et olemas oleks. 

Tegude Kalender alustas eelmisel aastal äriklientidele oma disainiga lauakalendrite pakkumist. Eesmärk on tuua rõõmu ja häid tegusid igasse töökeskkonda. Kalendri disainimine ja kokkupanemine on loominguline protsess ja selleks on erinevaid võimalusi.

img_20161009_213815

YFU Eesti MTÜ lauakalender

YFU tegeleb vahetusõpilaste lennutamisega üle maailma. Selleks, et vahetusaastal või vahetusperes olles ei läheks meelest YFU Eesti ja head teod, tegime neile kalendrikampaania. YFU tegi oma vahetusõpilaste ja vabatahtlike vahel fotokonkursi. Facebookis toimunud rahvahääletusel valiti välja parimad, mis trükiti kalendrisse. Aitasime omalt poolt, et kalender oleks YFU nägu. Lisasime nende fondi, värvid ja logod. Armas kalender leidis tee sadade inimeste kodudesse ja kontoritesse.

YFU Eesti vabatahtlik Sandra Järv on kalendrist vaimustuses: “YFU kalender on kõige ägedam kalender, sest iga päev saab teha ühe ilusa heateo ja käia piltide kaudu erinevates vahvates kohtades!”

img_20161009_213931

Mitt & Perlebach OÜ kalender

Eesti ehitusettevõte otsustas oma töötajaid motiveerida emotsioone täis kalendritega. Töötajad saatsid oma pildid, millest pandi kokku kalender. Nende kalender on nagu suvepäevade memuaaridekogum. Kõik kõige ilusamad ja lõbusamad hetked on üheskoos ning aitavad meenutada toredat suve ja ühisüritusi. Igatahes toovad naeratuse näole.

 

img_20161009_214047

KAMA kalender

Noored turundajad vajavad motivatsiooni igasse päeva. KAMA koolitusprogrammis said kõik osalejad endale kalendri, mis oli täis motivatsiooni ja mälestusi, sest piltidel olid parimad hetked toimunud seminaridest.

“See vinge KAMA kalender seisab mul praegugi töölaual ja iga kord, kui seda vaatan, tulevad meelde inspireerivad koolitused ja inimesed, kellega projekti jooksul kohtusin,” meenutas KAMAl osalenud Karoliina.

 

Aga Sinu ettevõtte kalender?

Sel aastal on sul võimalik kuulutada välja konkurss parimate fotode leidmiseks või teha midagi hoopis teistsugust. Igatahes saame garanteerida, et headest tegudest ja naeratavatest nägudest järgmisel aastal puudu ei jää.

Vaata lähemalt ärikliendi võimalusi: www.//minuseik.ee/ariklient

Kommentaarid puuduvad

Vabandame, kommentaar vorm on suletud.