Sõbrannaga tunni pärast tähistama. Kust nüüd seiklusrikka kingituse saan?

Eriline valik meie kingitusi on leitaval ka sinu kodupoes. Näiteks “100 asja, mida parimad sõbrannad vähemalt korra elus tegema peaksid” raamatut võid leida suurematest toidupoodidest ja raamatupoodidest.

Kallimaga tähtpäev juba käes aga üllatust pole ikka veel leidnud?

Eriline valik meie kingitusi on leitaval ka sinu kodupoes. Näiteks “100 asja, mida iga paar korra tegema peaks” raamatut võid leida suurematest toidupoodidest ja raamatupoodidest.

Appi, sünna juba õhtul. Kingitust ikka pole, mida kinkida?

Eriline valik meie kingitusi on leitaval ka sinu kodupoes. Näiteks “100 asja, mida iga mees vähemalt korra elus tegema peaks” või “100 asja, mida iga naine vähemalt korra elus tegema peaks” raamatut võid leida suurematest toidupoodidest ja raamatupoodidest.

Millistest poodidest tasub kingitust otsida?

Meie inspireerivaid kingitusi võib leida paljudest poodidest. Siiski valik erineb poodide lõikes, ehk kogu valikut ei pruugi igas poes saadaval olla.

Kus asub mulle kõige lähim pood?

Lisasime edasimüüjate poed kaardile, otsi üles oma lähim pood ja mine vaata, kas leiad meie kingitusi. Siiski me ei saa garanteerida, et igas poes meie kingitused olemas on.

Kuidas leida raamatud suurest poest üles?

Oleme üle kontrollinud kümnete poodide raamaturiiulid ja kokku pannud kaardi riiuli kiireimaks leidmiseks. Enamasti on raamatud sissekäigu juures ja lähedalt võib leida postkaarte ja ajakirju.

Tegelikult ikka paar päeva aega. Jõuan siis ka tellida?

Minuseik.ee e-poes on kõige parem valik seiklusrikkaid kingitusi. Paneme tellimusi teele iga päev pärastlõual ja SmartPOST toimetab üle Eesti kohale järgmiseks päevaks. Seega jõuad veel ka tellida meie kaudu.

Ei leidnud poest meie tooteid?

Anna meile kindlasti teada ja tegeleme sellega esimesel võimalusel. Saadame tooteid juurde või uuendame oma andmeid.

 

Sinu kodupoodi ei ole nimekirjas?

Lemmik poest ei leidnud meie tooteid?

Jaga meiega kohti, kus võiksid Kirjastus SEIK raamatud, kalendrid ja teised kinketooted müügis olla. Võtame kindlasti kohaga ühendust ja anname sinu soovist teada ning teeme kõik endast oleneva, et sa lemmiktooted kätte saaksid.

Lisaks saad alati tellida meie kodulehe kaudu ja toimetame pakid lähimasse SmartPOSTi pakiautomaati üle Eesti.

Nimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Teema

Teade