Inspireerib: Kirjastus Seik

Inspireerib: Kirjastus Seik

Viimasel ajal on mulle silma jäänud järjest ägedamaid inimesi, kes tegelevad ägedate asjadega. Otsustasin teha postituste sarja inimestest ja ettevõtmistest, mis mind inspireerivad.

Mõnda aega tagasi jäi mulle silma Kirjastus Seik või õigemini nende Tegude Kalender. Tegude Kalender on kalender, mille igale päevale on kirjutatud üks lihtne ja armas tegu, olgu selleks siis sõbra kallistamine või vanadele sõpradele kirjutamine. Tänapäevane kiire eluviis võib panna unustama, kui tähtis on teiste abistamine, kallistamine või “Ma armastan sind” ütlemine, seepärast ongi Tegude Kalender hea abimees, mis sellised lihtsad asjad meelde tuletab. Lisaks on võimalus tellida kalender ka enda disainiga. See muudab selle isegi veel südamlikumaks 🙂 Kui paberkandjal kalender huvi ei paku, on võimalik kalender tõmmata ka enda nutiseadmesse! Idee on minu meelest väga armas ja soe.

Nüüd on neil ka äge kinkeraamatute seeria 100 Asja. Plaanin oma õele kinkida raamatu “100 ASJA, MIDA IGA NAINE VÄHEMALT KORRA ELUS TEGEMA PEAKS!” See raamat on väike juhend võimalustest, mida iga naine kindlasti kasutama peaks: need on ulakad, hullud, ägedad ja 100% naiselikud. Arvan, et see on talle hea kink ning ühtlasi saan ka ise sellesse piiluda…

Aga kes nad ise on? Kalendreid ja raamatuid annavad ju välja paljud. Mis muudab nemad minu jaoks eriliseks? Nad olid alles kooliõpilased, kui selle idee välja käisid ning ellu viisid. Algselt tehti seda pigem enda lähedaste rõõmustamiseks, kuid peagi märkas neid Eesti suurim kalendritootja Timer, tänu kellele ilmus teine heategusid täis kalender. 2013. aastal võeti osa programmist ENTRUM, sel korral jõudsid heateod päevikusse, mis said suurepärast tagasisidet nii õpilastelt kui ka õpetajatelt. Kõige värskem idee on neil raames Eesti sajanda aastapäevaga. Nimelt koguti Hooandja platvormi kaudu toetust, et Tegude kalender tõlgitaks 100 erinevas keeles. Ühesõnaga oleks see kalender ideaalne kink ükskõik mis riigis, kuna see on meie enda kodumaa noorte toodang ning ühtlasi arusaadav ka 100 erinevas keeles.

Väga ägedad ja tublid inimesed, kes teevad ägedat asja!

 

Postitus on blogist: harjutusnurk

Jaga enda mõtteid kalendrist ja raamatutest

#tegudekalender #minuseik

või kirjuta meile info@minuseik.ee

Kommentaarid puuduvad

Vabandame, kommentaar vorm on suletud.