TEGUDE KALENDRI TAGA ON IDEE ÕNNELIKEMATEST INIMESTEST
Tegude Kalender on unikaalne kalender, mille igale päevale on kirjutatud üks lihtne ja armas tegu, mis muudab inimeste päeva rõõmsamaks ning motiveerib meid tegema väikeseid heategusid, mis on tegelikult väga olulised. Nii näiteks võib kalendri päevaseks ülesandeks olla kedagi tänada, kiita, kallistada või lihtsalt naeratada. Väikesed asjad, mida me tihtipeale teha unustame.
7 AASTAT, 50 000 ÕNNELIKKU INIMEST
Tahame, et sinu elus oleks iga päev täis põnevaid seike ja rõõmsaid mälestusi. Tegude Kalender on oma 7 aasta jooksul rõõmustanud umbes 50 000 majapidamist. Tahame sellel aastal jõuda järgmisele levelile.
BE HAPPY CALENDAR 100 KEELES = ÕNNELIKUM MAAILM
Sellel aastal oleme võtnud eesmärgiks terve maailma õnnelikumaks muutmise. Tahame, et head teod ei jääks piiri taha kinni ja iga inimene igas maailma nurgas saaks võimaluse head teha. Koos sinuga asume looma rahvusvahelist Be Happy Calendar projekti – eesmärk on anda välja 100 keeles igale inimesele sobiv kalender. See on kingitus Eesti 100 tähtpäeva puhul kõigile meile ja ka tervele maailmale.
ALUSTADA SAAD SINA JA KOHE TÄNA

Kümned ettevõtted inspireerivad kolleege ja

partnereid Tegude Kalendriga

Meil on olnud au töötada koos kõige inspireerivamate ettevõtetega luues tähendusrikkaid kingitusi rõõmsatele kolleegidele, erilistele koostööpartneritele, õnnelikele võtmeklientidele ja heasüdamlike eraklientidele.

Meie võimalused erilistele äriklientidele

Meie disainerid töötavad selle nimel, et iga ettevõte leiaks just endale sobiva lahenduse.

DISAINIKALENDER + SINU KUJUNDUS JA PILDID

Meie ainulaadse konseptsiooniga disainikalendrid on 100% sinu kujutusvõime käes. Sul on võimalus ise koostada kalender, valida pildid, lisada firmasümboolika ja tähtsate sündmuste puhul lisada oma tegusid kalendrisse.

LAUAKALENDER + SINU KUJUNDUS JA PILDID

Meie täiesti uue välimusega lauakalendrid on täiesti sinu kujutlusvõime käes. Sul on võimalus ise koostada kalender, valida pildid, lisada firmasümboolika ja tähtsate sündmuste puhul lisada oma tegusid kalendrisse.

Saatke aadressile ariklient@minuseik.ee oma valitud pildid jpg formaadis ja ettevõtte logo png või vector failina.

Saadame Teile kolme tööpäeva jooksul vastu digitaalse näidise kalendrist.

Lisavõimalused eristuvale äriklientidele

SEINAKALENDER + PERSONAALNE KLEEPS

Populaarsust kogunud ruudu kujulised Tegude Kalendri seinakalendrid on hea valik meeneteks. Valikus on 3 erinevat disaini ja kalendrile saame lisada juurde sinu ettevõtte logoga kleepsud, kas siis karbi peale, kaanele või igale lehele.

DISAINIKALENDER + FIRMA LOGO

Ainulaadse konseptsiooniga disainikalender annab kalendritele uue vaatenurga. Kalendri saab riputada seina peale, asetada riiulisse või lauale. Valikus on 3 erinevat disaini ja kalendri lehtedele ning kaanele saame trükkida sinu ettevõtte logo.

LAUAKALENDER + FIRMA LOGO

Meie lauakalendrid on saanud täiesti uue välimuse ja on võetud vastu väga hästi meie fännide poolt. Valikus on 3 erinevat disaini ja kalendri lehtedele ning kaanele saame trükkida sinu ettevõtte logo.

ERILAHENDUSED

Kõige lennukamate kalendri ideedega tasub meie loova tiimi poole pöörduda. Aitame sinu idest vormistada tõeline kalendrihitt. Mida pöörasem idee, seda rohkem oleme valmis endast kõike andma.

Võta meiega ühendust ja teeme koos erilise kingituse

Nimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Teema

Teade

13669680_1099620290108208_1138861297135205008_n

Rudolf-Gustav Hanni

Tegude Kalendri ja Kirjastus SEIK asutaja
rudolf@minuseik.ee
+372 5661 6462

seik-logo-must-taust-ruut-icon

Tegude Kalender / Kirjastus SEIK

Turundustänav OÜ
Maakri 28a, 10145 Tallinn
info@minuseik.ee