TERE TULEMAST SEIK kirjastus kodulehele. Meie tahame iga kingituse muuta eriliseks seikluseks. Siit sa leiad motivatsiooni, inspiratsiooni ja õnnelike hetki.

 

MIS?

Juba vanakreeklastest filosoofid uskusid, et õnnelik olemine on elu tähtsaim eesmärk. Kirjastus Seik väljaanded on selle eesmärgini jõudmiseks head abilised.

KELLELE?

Seiklused on mõeldud kõikidele – rõõm on miski, mida ei saa kellelegi keelata ning sellel puuduvad piirid.

MIKS? 

Kirjastus Seik annab välja seiklusrikkaid raamatuid ja kalendreid. Kuulsaim väljaanne on juba 6 aastat turul olnud Tegude Kalender – kalender, kus igal päeval on üks heategu.

Tegude Kalender

Just BE HAPPY

Tegude Kalendris on igale päevale kirjutatud üks tore tegu, näiteks „Kallista kedagi“, „Naerata“ või „Küpseta pannkooke“. Sellised pisikesed teod panevad Su igat päeva nautima.

 

Loe kalendritest lähemalt

Kinkeraamatud

100 ASJA, MIDA

100 ASJA on lustakas kingitusteraamatute sari, kus on kirjutatud 100 väljakutset, mida elus ära teha. Perfektne kingitus seiklust otsivale inimesele.

 

Loe raamatutest lähemalt

DISAIN

Seik väljaanded ei ole lihtsalt raamatud või kalendrid, vaid hoolega disainitud kingitused. Aastate jooksul on kujundus muutunud aina stiilsemaks. Hoiame puhast ja põhjamaist stiili vürtsitades seiklusrikaste piltidega.

SEIKLUS

Seiklus on üks esimesi märksõnu, mis tooteid vaadates pähe tuleb. Pildid on loodud hoole ja armastusega ning teod pandud kirja mõeldes kõikidele inimestele, kes seiklustest rõõmu saaksid tunda.

KINGITUS

Seiklus on kihvt gift idea, sest kõige tähtsam kinkida oma lähedastele aega ja rõõmurohkeid mälestusi, mis toovad meelerahu. Seik kingitust kinkides saad olla kindel, et kingid killukese õnne igasse päeva.

#100HEATEGU VÄLJAKUTSE:

KINGI 100 HEATEGU EESTILE

EDASIMÜÜJAD

Jaga oma seiku

#justbehappy #minuseik