Hakka meie Affiliadiks

Ole meie üks affiliate. Las igaüks saab meist teada.

Ja sa saad 20% iga müügi pealt.

Juba 6. aastat annab Pärnu noorte asutatud Kirjastus Seik välja Tegude Kalendri. Kalendrid on juba valmis, kuid selleks, et meie positiivsusest pakatavad sõnumid rohkemate inimesteni jõuaksid, vajame just Sinu abi.

 

AH, MIS?

Tegude Kalender on ainulaadne kalender, mis koosneb 365’st pisikesest teost või heateost. Igale päevale on lisatud üks tegu, mis teeb sinu enda või kellegi teise päeva vahvamaks kui suhkruvatt ja Disneyland. Tootevalikus on seinakalender ja lauakalender, mida täidavad andekate inimeste tehtud fotod. Soovi korral saad ka Sina ise oma kalendri disainida.

  • Ühe kuuga võid teenida 120€

    • 1 kuu
    • 4 postitust
    • 40 müüki
    • Teenid: 120€

Aga ärme pingutame üle. Võtame ootused maha ja oletame, et süsteem töötab vaid poolel määral. Sa kirjutad 10 postitust ja teed 160 müüki.

Sellisel juhul teenid sa 480€

AGA MIDA SINA SELLEST SAAD?

Me kasutame AFFILIATE marketing programmi(Kõlab keeruliselt…). Programm annab Sulle lingi, mis juhatab Sinu blogi lugejad Tegude Kalendri kodulehele(Läheb loogilisemaks).
Lugejal on nädal aega, et soetada endale kalender ja igalt Sinu lingiga seotud ostult võidad 20%.(WHAAT?)Vahendustasu väljastatakse iga kuu lõpus. Aastatega on meil kogunenud 54 000 klienti ehk nõudlus kalendritele on suur ning sinna, kus on, tuleb ikka juurde. Eriti nüüd kui jõulud on tulemas, sest kingikotist Tegude Kalendri leidmine tooks tõenäoliselt ka Kanye Westile naeratuse näole.

 

NII, AGA MIS EDASI?

Märksõnaks on sisuturundus. Jaga kalendrist pilte sotsiaalmeedias – olgu selleks blogi, Instagram, Facebook või mõni muu platvorm. Räägi lugejatele üks südantlõhestavalt ilus või meeliülendavalt positiivne lugu meie kalendrist või kirjuta hoopis valusalt aus review – meie Sulle piire ei sea. Ole lihtsalt loominguline, normaalne olema ei pea.

 

 

ÄGE IDEE, KUST MA ALUSTAN?

Registreeri endale Affiliate konto ja alusta postitamist. Konto lehelt leiad lingi genereerimise nupu. Alati jagades kasuta oma unikaalset linki, siis teame, et sina tõid meile müügi.

Lisaküsimuste ja huvi korral palun võta ühendust, et saaksime Sulle täpsemad juhised anda ning loodetavasti peatselt koostööga alustada. Kui on mõni mure, anna kindlasti meile teada, leiame nendele kindlasti koos lahenduse. Kirjuta mulle mariell@minuseik.ee

Meie oleme valmis, kas ka sina?

Ära raiska oma aega: mine affiliate töölauale ja saa teada, kuidas kasutada affiliate linki, kuidas kontrollida veebiliiklust, klikke, müüje ja kuidas saada tasu oma kontole.