10 särtsakat ideed: mida sünnipäevaks kinkida?

10 särtsakat ideed: mida sünnipäevaks kinkida?

Parimal sõbrannal, heal töökaaslasel või sõbral on kohe kohe sünnipäev. Riietus – paigas, transport – paigas aga mida kinkida? Siin on meie 10 kõige särtsakamat ideed, mida sünnipäevaks kinkida. 

Õige kingituse tegemine on suur vastutus. Lihtsalt rahatäht jätab kingisaaja külmaks, järjekordne meigikomplekt või poe kinkekaart võib ka lahjaks jääda. Kingitused täis seiklusi ja elamusi on kingisaaja unistus.

1. Parimale sõbrannale on kõige säravam kingitus 100 asja, mida parimad sõbrannad korra elus tegema peaksid raamat.

Te olete maailma parimad sõbrannad? Siis tõestage, et te olete absoluutne dreamteam ja esitage endale koos 100 hullumeelset, liigutavat ja põnevat väljakutset – smuugeldage ennast VIP peole, võidelge koos armuvaluga ja plaanige perfektset kuritegu. Hiljemalt vanade ning hallidena, saate te oma tegude üle naerda. Sinnamaani saab teil väga lõbus olema!

2. Lightboxiga saab sünnipäevaline panna oma mõtted särama.

Originaalne kino lightbox ehk valgusekast. Inspireeritud vanadest Hollywoodi kinodest. Liiguta tähti ja moodusta nendest inspireerivad laused. Lülita valgus sisse ja pane need mõtted särama. Lightbox on ideaalne kingitus ja sobib kasutamiseks dekoratsioonina kodus, erinevatel üritustel ja pildistamistel ning näiteks pulmas. Lightbox on kerge ja laetav akuga, ehk seda saab kergelt kaasa võtta oma järgmisele fotosessioonile.

3. Kingi tõelisele mehele 100 mehelikkuse väljakutset.

Uuh! Mõnikord ei olegi nii lihtne mees olla. Ikka ilmutavad ennast võimalused, millega sa saad näidata, kui mehelik, kartmatu, julge ja lihtsalt suurepärane sa oled. Mida teha? Nii hea, et sa hoiad selle raamatuga käes juhendit mehelikkuse ja coolnessi poole. Nii saad sa ülevaate sellest, mida peab lihtsalt elus tegema ja mis on elus tõeliselt tähtis.

4. Suurele kokkamise armastajale lase ise koostada oma kokaraamat.

Igal köögikunstnikul on oma firmaroogade pagas. Mõned toidud kukuvad imehästi välja ja iga maitsja kiidab neid taevani. Oma parimad retseptid saad nüüd üles märkida selle raamatu kaante vahele. Nii ei lähe sinul meelest ära ja neid saab kergesti ka teistega jagada. Oled valmis koostama oma isikliku kokaraamatu?

5. Ägeda naise kingitus on ulakad, hullud ja ägedad 100 väljakutset.

Naised, räägime nüüd päris ausalt – meie elu võib tõesti olla üks põnev seiklus, või mis? Ole siis diiva või lihtsalt sõbrants, ostukuninganna või maailmaavastaja – naise rollid tema elus on sama kirjud kui maailm ise. See raamat siin on väike juhend võimalustest, mida sa kindlasti kasutama peaksid: need on ulakad, hullud, ägedad ja 100% naiselikud. Seega: Tehtud!

6. Maitseka kodu seina kaunistagu stiilne kalender.

Igapäevane kiire eluviis võib panna unustama, kui tähtis on teiste abistamine, kallistamine või “Ma armastan sind” ütlemine, seepärast ongi Tegude Kalender sulle hea abimees, mis sellised lihtsad asjad meelde tuletab. Võid kindel olla, et tood naeratuse oma kallite inimeste näole ja ka enda silmad säravad.

7. Kõige kallimaga võtke ette 100 ühist väljakutset.

Kas värskelt armunud või juba kaua koos – olete te tõeliselt õnnelik paar? Super! Nüüd saate te seda endale ja ka kogu ülejäänud maailmale tõestada. Sest kui te kõik need 100 punkti suudate ära teha, siis olete väga palju koos läbi elanud. Lisaks olete läbi käinud nii tulest kui ka veest ja teie suhe on tugevam kui ette kujutate. Samuti olete kindlasti ka palju lõbutseda saanud.

8. Kontoripeole haara kaasa praktiline lauakalender

Igapäevane kiire eluviis võib panna unustama, kui tähtis on teiste abistamine, kallistamine või “Ma armastan sind” ütlemine, seepärast ongi Tegude Kalender sulle hea abimees, mis sellised lihtsad asjad meelde tuletab. Võid kindel olla, et tood naeratuse oma kallite inimeste näole ja ka enda silmad säravad.

Hans Markus Antson on 21 aastat vana poiss, kes kogub teadmisi looduse fotograafiast iga päev. Ta elab täiega ja naudib igat hetke looduses.

Lauakalender on papist karbi sees mõõtudega 100x210mm. See on prinditud kvaliteetsele paberile ning kalendrit ümbritseb uus karp. Kuid saab vahetada külje pealt.

9. Erilise peo mälestused jäädvusta külalisteraamatusse

Elus on erilisi hetki, mida veel kaua mäletada. Olgu siis eriline õhtu kodus, kõige kallimaga abiellumine või põnev seiklus sõprade ja lähedastega. Meie külalisraamatusse saab panna kirja kõige eredamad mälestused, mis kunagi ei unune. Meenuta erilisi hetki mõne kuu või aastakümnete pärast.

10. Kingile lisa juurde ka stiilne postkaart

Kingi kõige kallimale armas postkaart ja lisa oma emotsioonid kaardile. Postkaart “Sa tõesti meeldid mulle” sobib kõige kallimale kinkimiseks. Postkaardiga tuleb kaasa ka ümbrik ja see on pakendatud ilusasse pakendisse.

Meie soov on inspireerida ja pakkuda tõelisi seiklusi ja elamusi läbi pisikeste kingituste. Iga ttoode on valmistatud hoole ja armastusega. Saadame tellitud tooted teele kohe esimestel hetkedel ja enamasti juba uuel päeval ootab kingitus sind sinu lemmikus pakiautomaadis. Eriti ägedad kingitused on leitavad ka eri poodidest üle Eesti – heida pilk raamatupoodidesse, disainipoodidesse ja ka kodusesse toidupoodi. Meid võib leida igalt poolt.

 

Millise kingi tegid sina?

Anna meile ka märku jagades pilte sotsiaalmeedias #minuseik @minuseik

Kommentaarid puuduvad

Vabandame, kommentaar vorm on suletud.